tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy Marquez mógłby jeździć na Ducati? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czy Marquez mógłby jeździć na Ducati?

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.22, 12:24 1 Drukuj

Marc Marquez jest łakomym kąskiem dla pozostałych teamów fabrycznych. Po ostatnich sukcesach hiszpańskiego zawodnika znów pojawiają się spekulacje, czy mógłby zmienić barwy.

Tym razem o możliwym transferze mówi Paolo Ciabatti. Oczywiście jest to czysta spekulacja, ale gdyby Ducati położyło odpowiednio duży worek pieniędzy, to może skusiłoby Marqueza. Zarówno Jorge Lorenzo jak i Andrea Dovizioso pokazali, że ekipa z Bolonii poczyniła spore postępy w kwestii rozwoju motocykla. Skoro już przy Dovizioso jesteśmy, to ostatnio legendarny włoski manager - Carlo Pernat - powiedział, że Dovizioso mógłby w sezonie 2021 przesiąść się na KTM albo zakończyć karierę.

NAS Analytics TAG

Paolo Ciabatti, w wypowiedzi dla hiszpańskiego AS powiedział, że Honda łatwo Marqueza nie wypuści, ponieważ bez niego może mieć problem ze zdobyciem kolejnych tytułów mistrzowskich. Ciabatti zapewnia, że jest zadowolony z obecnych zawodników zarówno z teamu fabrycznego jak i satelickiego. Natomiast włoski Eurosport cytuje jego słowa: "Szczerze mówiąc mam pewną myśl, ale jest to subiektywna opinia. Z pewnością 10 milionów euro nie wystarczy, ale to już wiedzą tylko Honda i Marc."

Honda z pewnością nie znudzi się Marquezem, ale pozostaje kwestia, czy i kiedy Marquez znudzi się Hondą i postanowi szukać nowych wyzwań.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Kriss 24/10/2019 19:47

Nie odejdzie z Hondy.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę