tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy Marquez mgby jedzi na Ducati?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Czy Marquez mgby jedzi na Ducati?

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.22, 12:24 1 Drukuj

Marc Marquez jest łakomym kąskiem dla pozostałych teamów fabrycznych. Po ostatnich sukcesach hiszpańskiego zawodnika znów pojawiają się spekulacje, czy mógłby zmienić barwy.

Tym razem o możliwym transferze mówi Paolo Ciabatti. Oczywiście jest to czysta spekulacja, ale gdyby Ducati położyło odpowiednio duży worek pieniędzy, to może skusiłoby Marqueza. Zarówno Jorge Lorenzo jak i Andrea Dovizioso pokazali, że ekipa z Bolonii poczyniła spore postępy w kwestii rozwoju motocykla. Skoro już przy Dovizioso jesteśmy, to ostatnio legendarny włoski manager - Carlo Pernat - powiedział, że Dovizioso mógłby w sezonie 2021 przesiąść się na KTM albo zakończyć karierę.

NAS Analytics TAG

Paolo Ciabatti, w wypowiedzi dla hiszpańskiego AS powiedział, że Honda łatwo Marqueza nie wypuści, ponieważ bez niego może mieć problem ze zdobyciem kolejnych tytułów mistrzowskich. Ciabatti zapewnia, że jest zadowolony z obecnych zawodników zarówno z teamu fabrycznego jak i satelickiego. Natomiast włoski Eurosport cytuje jego słowa: "Szczerze mówiąc mam pewną myśl, ale jest to subiektywna opinia. Z pewnością 10 milionów euro nie wystarczy, ale to już wiedzą tylko Honda i Marc."

Honda z pewnością nie znudzi się Marquezem, ale pozostaje kwestia, czy i kiedy Marquez znudzi się Hondą i postanowi szukać nowych wyzwań.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor:Kriss 24/10/2019 19:47

Nie odejdzie z Hondy.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr