tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Co łączy Marca Marqueza z Tonym Cairoli?
NAS Analytics TAG

Co łączy Marca Marqueza z Tonym Cairoli?

Autor: Artykuł sponsorowany 2014.08.25, 15:44 Drukuj

REGINA to iście królewskie produkty. Firma istniejąca od 1919 roku opracowała do perfekcji każdy z oferowanych łańcuchów. Jako jedyna marka na świecie ma opatentowane rozwiązania, takie jak utwardzane węglikiem chromu sworznie, czy specjalnie ukształtowane tulejki. Łańcuchy z serii RX3 charakteryzują się największą odpornością na zużycie, a tym samym na rozciąganie.

Doświadczenie potwierdzone ponad 250-cioma zdobytymi tytułami Mistrza Świata owocuje najbardziej wytrzymałymi łańcuchami na świecie! Z łańcuchów REGINA podczas swoich zwycięstw korzystali m.in.: Biaggi, Stoner, Marquez, Haga, Everts, Philipaerts, Cairoli, Meo oraz Herlings.

Przykłady te można by mnożyć, jednak najważniejszą informacją jest to, że łańcuchy REGINA dostępne są nie tylko dla profesjonalistów. Wielu światowych producentów motocykli używa łańcuchów REGINA na pierwszy montaż. Przykładem jest choćby najmocniejszy seryjny superbike – BMW S1000RR.

Sięgnij po złoto!

Jeśli zależy ci na najwyższej, mistrzowskiej jakości i chciałbyś, aby napęd posłużył możliwie jak najdłużej, w bogatej ofercie łańcuchów REGINA na pewno znajdziesz odpowiedni dla twojej maszyny model. I pamiętaj – wszystkie łańcuchy REGINA, jak na mistrza przystało, produkowane są w kolorze złotym!

Mistrzowie rekomendują łańcuchy Regina

Jeffrey Herlings – zeszłoroczny zdobywca tytułu Mistrza Świata w klasie MX2 przez cały sezon używał łańcucha REGINA 520RX3.

Antonio Cairoli – swój ubiegłoroczny tytuł Mistrza Świata w klasie MX1 zdobył napędzany łańcuchem REGINA 520GPXV.

Łańcuchy Regina dostaniesz w każdym sklepie i warsztacie motocyklowym – w końcu każdy chce mieć w swojej ofercie najlepszy produkt w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli Twój warsztat nie ma takiego łańcucha na stanie, nie martw się – ściągnie go dla Ciebie w ciągu 24 godzin. Regina rekomenduje również gotowe zestawy napędowe, które zawierają złoty łańcuch Regina oraz zębatki Sunstar - zakup takiego zestawu kalkuluje się o wiele bardziej niż samodzielne poszukiwania łańcuchów oraz zębatek.

Wyłącznym dystrybutorem produktów REGINA w kraju jest firma OLEK MOTOCYKLE.

Pełną ofertę znajdziecie na https://sklep.olekmotocykle.pl

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę