tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Brad Binder przechodzi do MotoGP - podpisał kontrakt z Tech 3 KTM!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Brad Binder przechodzi do MotoGP - podpisał kontrakt z Tech 3 KTM!

Autor: Janusz Bębenek 2019.07.11, 15:16 Drukuj

Pochodzący z RPA Brad Binder, jeden z najmocniejszych zawodników w stawce Moto2, pożegna się po tym sezonie z tą serią i zrobi to z uśmiechem na ustach! Zawodnik podpisał właśnie kontrakt z satelicką ekipą Red Bull Tech3 KTM.

Urodzony w 1995 roku Brad Binder ściga się w mistrzostwach świata od 2011 roku i zdążył jeszcze przejeździć jeden sezon w starej formule, w klasie 125. Ma na koncie tytuł mistrzowski w klasie Moto3, wywalczony w 2016 roku.

NAS Analytics TAG

Od 2017 ściga się w barwach Ajo KTM w klasie Moto2, w której rok temu zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. W obecnym sezonie radzi sobie ze zmiennym szczęściem, choć umiejętności mu na pewno nie brakuje - w ostatnich dwóch wyścigach, w Holandii i Niemczech, był drugi.

Jego formę doceniły władze KTM, które zaproponowały Binderowi miejsce w satelickiej ekipie Red Bull Tech3 w klasie królewskiej. Młody zawodnik ją przyjął i tym samym w przyszłym sezonie będziemy go oglądać w ostatnich niedzielnych wyścigach. 

Jest to jednocześnie smutna informacja dla Hafizha Syahrina, który straci swoją posadę na rzecz Brada Bindera. Dalsze losy tego znakomitego malezyjskiego kierowcy nie są jeszcze znane.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę