tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Black Friday w sklep.scigacz.pl
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Black Friday w sklep.scigacz.pl

Autor: Redakcja 2018.11.22, 15:40 Drukuj

Nasi klienci mają Black Friday cały rok, dlatego też ceny produktów w poniższym artykule porównujemy do cen regularnych obowiązujących na rynku. Ale tradycja zobowiązuje - nawet taka "amerykańska", dlatego też postanowiliśmy pójść za ciosem i przygotować specjalną piątkową ofertę obejmującą produkty marek: Ozone, Motul, Hiflo, S100 oraz JMC.

Produkty objęte promocją to:

NAS Analytics TAG
  • rewelacyjny S100 2031 środek w żelu do czyszczenia motocykla, którego cena tylko w piątek będzie wynosiła 85 zł (regularna rynkowa cena to 119 zł). Taka okazja powtórzy się nieprędko.
  • smary do łańcucha JMC - suchy będzie kosztował 17 zł oraz syntetyczny 19 zł. Czy znajdziecie lepszą ofertę na rynku?

Dodatkowo postanowiliśmy zmniejszyć cenę środka do uszczelniania przebitej opony do 29 zł (regularna detaliczna rynkowa cena to 39 zł)

Od wielu tygodni dużym powodzeniem cieszy się promocja 4 litrowego oleju Motul 5100 wraz z filtrem Hiflo. Tylko w piątek cena spada do absurdalnie niskich 119 zł (regularna rynkowa cena takiego zestawu wynosi 184 zł). Taniej się po prostu nie da.

Ostatnim produktem, który dla Was przygotowaliśmy są pokrowce wodoodporne Ozone Caso. Ich regularna cena spadnie tylko w najbliższy piątek aż o 10 złotych i dla rozmiarów S, M i L wyniesie 59 zł, a dla wersji XL 75 zł.

UWAGA!

Wszelkie zamówienia dotyczące promocji Black Friday przyjmujemy TYLKO 23 listopada, TYLKO poprzez maila: sklep@scigacz.pl z tytułem BLACK FRIDAY.  Zamówienia realizujemy za pobraniem przez firmę kurierską DHL (koszt przesyłki 18 zł - opłaca się wiec robić zamówienia grupowe!). Pamiętajcie o umieszczeniu w mailu swojego adresu i numeru telefonu.

Ponadto do każdego zamówienia dołączymy prezent niespodziankę!

Zapraszamy

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr