tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bidon Racing Team - o sukcesach i o planach

Bidon Racing Team - o sukcesach i o planach

Autor: Informacja prasowa 2014.01.02, 09:37 2 Drukuj

Po udanym sezonie 2013 Bidon Racing Team w przerwie zimowej ciężko przygotowuje się do nowego sezonu. Przypomnijmy, że w roku 2013 zawodnicy naszego zespołu zwyciężyli we wszystkich klasach w których startowali. W klasie OPEN 125cc Pucharu PZM, zacięte pojedynki z Tomkiem Pawelcem toczył Wojciech Jakubowski, który ostatecznie zwyciężył w klasyfikacji generalnej. Wojtek zapewnił sobie pierwsze miejsce już na rundę przed końcem zmagań, prezentując przez cały sezon równą formę, narzucając wysokie tempo w każdym wyścigu. Na 3 miejscu uplasował się nasz drugi zawodnik - Tomasz Nawrocki. Tomek musiał bronić swojej trzeciej pozycji do ostatniego wyścigu, co udało się ostatecznie zrealizować dzięki rozsądnej jeździe.

Poza występami w klasie OPEN 125cc Pucharu PZM, Tomek Nawrocki z przewagą 93 punktów zwyciężył w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Supermoto w klasie C1. Startujący w barwach Bidon Racing Team Pączek #49 wygrał 10 z 14 wyścigów w sezonie. Był to niezwykle udany rok dla naszego zawodnika - wszystkie pozostałe wyścigi kończył w pierwszej ,,trójce", zapewniając sobie tytuł na dwie rundy przed końcem sezonu.  Drugi z zawodników startujący w klasie C1 - Bartłomiej Cmok ukończył sezon na 9 miejscu.

Na rok 2014 plany są jeszcze bardziej ambitne. Wojciech Jakubowski planuje starty w cyklu Alpe Adria, w klasie 125 SP. Tomasz Nawrocki startował będzie w klasie S1 Mistrzostw Polski Supermoto oraz prawdopodobnie w paru rundach Mistrzostw Czech w klasie S2, oraz klasie OPEN 125cc. Już teraz cały zespół pracuje w pocie czoła, aby jak najlepiej przygotować się do nowego sezonu.  W klasie C1 Pucharu Polski wystartuje Bartłomiej Cmok , a w klasie Amator Adam Kłosowicz.