tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW dla niskich kierowców NAS Analytics TAG
2019 11 04 Husqvarna Sezon enduro jeszcze sie nie zakonczyl billboard
NAS Analytics TAG

BMW dla niskich kierowców

Autor: Anna Jędrasiak 2008.08.11, 14:22 1 Drukuj

Dobre wieści dla niższych kierowców. BMW postanowiło, że nowe modele motocykli będzie można zamówić z obniżonym fabrycznie zawieszeniem.

W odpowiedzi na potrzeby kobiet i niskich kierowców BMW oferowało do tej pory, do większości swoich modeli, niższe siedzenia. Jednak w wielu przypadkach i to nie wystarczało, aby postawić pewnie stopy na ziemi podczas stawania czy ruszania. Niemiecka firma postanowił wyjść naprzeciw potrzebom i zaproponowała możliwość fabrycznego obniżenia zawieszenia motocykla.

Modele dostępne w tej opcji to: F 800 S, F 800 ST, R 1200 R, R 1200 RT , F 650 GS i R 1200 GS. Wszystkie motocykle z obniżonym zawieszeniem będą od razu wyposażane także w niższe siedzenia.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę