tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW Motorrad aktualizuje swoją flotę Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW Motorrad aktualizuje swoją flotę

Autor: Lovtza 2016.07.01, 10:48 3 Drukuj

BMW właśnie ogłosiło swoją listę aktualizacji dla floty swoich motocykli. Zmiany w największym stopniu dotyczą dwóch platform produkcyjnych.

Pierwsza z nich to seria R1200. Motocykle z silnikami typu bokser dostosowano do normy emisji spalin i hałasu Euro4 (choć tak naprawdę były już na to gotowe). W układzie przeniesienia napędu znalazł się dodatkowy tłumik wygładzający pracę wału napędowego, zmienione zostały także łożyska. Nowy jest bęben pamiętnika w skrzyni biegów. Na bokach motocykli pojawiły się dodatkowe światła odblaskowe, a na tablicy przyrządów znajdziecie teraz lampę systemu diagnostycznego - On Board Diagnostics (OBD).

__________________________________________

Dwucylidrowce z serii F700GS i F800GS otrzymały sterowanie ride-by-wire, co oznacza że mogą one teraz wykorzystywać więcej trybów jazdy - Rain, Road, Enduro oraz Enduro Pro. Te dwa ostatnie dostępne są opcjonalnie dla modelu F800GS i F800GS Adventure. Tak jak w przypadku bokserów na bokach maszyn serii F pojawiły się dodatkowe światła odblaskowe, a na tablicy przyrządów znajdziecie teraz lampę systemu diagnostycznego - On Board Diagnostics (OBD). Dodatkowo BMW dodało do zestawu wskaźników wskaźnik ostrzegawczy Malfunction Indicator Light (MIL), który sygnalizuje problem z pracą jednostki napędowej.

Oczywiście wszystkie maszyny otrzymały nowe wzory malowań i szereg innych mniej lub bardziej kosmetycznych zmian.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę