tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Assen - wyścig Supersport
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Assen - wyścig Supersport

Autor: Michał "Mick" Fiałkowski 2008.04.27, 14:26 Drukuj

Fenomenalny wyścig klasy Supersport padł łupem zawodników ekipy HANNspree Ten Kate Honda. Andrew Pitt na linii mety wyprzedził Jonathana Rea o zaledwie 0,014 sekundy.

O zwycięstwo walczyła niemal połowa stawki klasy Supersport jednak na czele przez cały dystans utrzymywali się jeźdźcy zespołu Ten Kate, dla którego weekend w Assen oznacza stary przed własną, holenderską publicznością. Ostatecznie Pitt i Rea wyprzedzili na linii mety lidera generalki, Joana Lascorza oraz duet Yamahy - Fabiena Foret i Broca Parkesa, zaś na świetnym siódmym miejscu znalazł się Holender Barry Veneman na Suzuki.

Dzisiejsze zmagania trudno jest opisać słowami, dlatego każdemu kibicowi wyścigów motocyklowych polecamy obejrzenie powtórki na stronie worldsbk.com. Naprawdę warto!

Dzięki trzeciemu miejscu na mecie Lascorz utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej, w której o 20 punktów wyprzedza Pitta, o 21 Foret a o 24 Foret.

Wyniki wyścigu Supersport
(czołowa piętnastka)

1. Andrew Pitt, Honda
2. Jonathan Rea, Honda
3. Joan Lascorz, Honda
4. Fabien Foret, Yamaha
5. Broc Parkes, Yamaha
6. Josh Brookes, Honda
7. Barry Veneman, Suzuki
8. Gianluca Vizziello, Yamaha
9. Craig Jones, Honda
10. Matthieu Lagrive, Honda
11. Mark Aitchison, Triumph
12. Chris Walker, Kawasaki
13. Robin Harms, Honda
14. Ivan Clementi, Triumph
15. David Salom, Yamaha


NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę