tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Andrzej Kupczyski wicemistrzem Hiszpanii Moto5. Niebyway sukces modego zawodnika
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Andrzej Kupczyski wicemistrzem Hiszpanii Moto5. Niebyway sukces modego zawodnika

Autor: Informacja prasowa 2023.10.12, 10:47 Drukuj

Za nami debiutancki sezon 2023 Andrzeja "Jojo" Kupczyńskiego w Copa de España w kategorii Moto5. Świetne występy młodego zawodnika zaowocowały zdobyciem brązowego medalu w Mistrzostwach Hiszpanii. Sukces 11-letniego Polaka w świecie wyścigów motocyklowych jest naprawdę bezprecedensowy.

Przygoda rozpoczęła się w marcu w Aragón, kiedy to Andrzej po raz pierwszy wystartował na torze Karting MOTORLAND. Intensywne treningi dały mu pewność siebie, co przełożyło się na doskonały występ w kwalifikacjach. Jego zaangażowanie zostało nagrodzone drugim miejscem na starcie. W pierwszym wyścigu Jojo dostarczył kibicom wielu emocji, walcząc o pierwsze miejsce i ostatecznie kończąc rywalizację na zasłużonej drugiej pozycji. Pomimo pewnych trudności w drugim wyścigu, Jojo zdobył trzecie miejsce. Obydwa wyścigi w debiutanckiej rundzie zakończone na podium były niesamowitym zaskoczeniem, ale również pokazem ogromnego potencjału tego młodego zawodnika.

NAS Analytics TAG

Kolejna runda, tym razem w maju w Kotarr, przyniosła Jojo solidne punkty, które pozwoliły mu utrzymać się na trzeciej pozycji w klasyfikacji generalnej. Choć Jojo nie stanął na podium, jego postęp był widoczny, zwłaszcza gdy poprawił swój czas okrążenia o całą sekundę.

Sierpień w Cartagenie postawił przed Andrzejem liczne wyzwania. Po obiecujących kwalifikacjach, w których Jojo zaprezentował się doskonale, pierwszy wyścig okazał się pechowy z powodu niespodziewanego problemu technicznego - spadającego łańcucha. To niepowodzenie mogłoby złamać ducha wielu zawodników, ale nie Andrzeja. Determinacja młodego motocyklisty była widoczna, kiedy udało mu się poprawić swój czas o imponujące 3,7 sekundy podczas weekendu. Niemniej jednak drugi wyścig przyniósł kolejne wyzwanie - uślizg i wywrotka sprawiły, że Jojo nie mógł dokończyć rywalizacji.

Pod koniec sierpnia, w Chiva, Andrzej powrócił na podium, zdobywając drugie i trzecie miejsce, co umocniło jego pozycję w klasyfikacji generalnej.

Sezon zakończył się w październiku, ponownie w Cartagena. Pomimo pewnych trudności, takich jak awaria motocykla przed treningiem, Jojo zdołał wspiąć się na trzecie miejsce w obu wyścigach. Te punkty okazały się kluczowe, pozwalając Andrzejowi zakończyć sezon na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Hiszpanii w kategorii Moto5.

Dzięki niezłomnemu duchowi, determinacji i ciężkiej pracy, Andrzej, nasz Jojo, mógł świętować wielki sukces jako 2. Wicemistrz Hiszpanii. Gratulujemy!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr