tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 A Twist of the Wrist - Przyspieszenie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

A Twist of the Wrist - Przyspieszenie

Autor: Lovtza 2008.07.21, 09:50 1 Drukuj

Kultowy poradnik dla motocyklistów teraz także w polskiej wersji językowej

W naszych księgarniach i sklepach internetowych pojawiła się kultowa książka autorstwa Keitha Code'a traktująca o wyczynowej technice jazdy motocyklem, wydana nakładem wydawnictwa Buk Rower (www.bukrower.pl). Sam autor tej pozycji, twórca i dyrektor California Superbike Cornering Schools obrósł już legendą jeśli chodzi o wyścigowy światek. Pod jego okiem pierwsze kroki w wyścigowym rzemiośle stawiało mnóstwo amatorów, często późniejszych profesjonalnych zawodników.

Wyścigowy charakter wskazówek zawartych w Przyspieszeniu nie ogranicza jednak kręgu potencjalnych beneficjentów do zawodników i miłośników wyścigów. Cenne rady i bardzo dużo wiedzy znajdą tutaj także właściciele wszelkiej maści jednośladów, przede wszystkim motocykli turystycznych, szosowych oraz crusierów.

Dla ścisłości należy wspomnieć o tym, że nakładem wydawnictwa Buk Rower ukazała się pierwsza część A Twist of the Wrist. Jej rozwinięciem jest A Twist of the Wrist volume II, która wedle zapewnień wydawnictwa także doczeka się polskiej edycji. Póki co wszystkich pragnących poprawić swoją technikę jazdy motocyklem zapraszamy do części pierwszej.

Podstawowe zalety książki Code'a to zrozumiały do bólu język oraz świetny kontakt z czytelnikiem. Mając w ręku tą książkę można odnieść wrażenie, że autor mówi bezpośrednio do czytelnika. Przytaczane przykłady, proponowane rozwiązania i argumentacja to prawdziwy edukacyjny majstersztyk. Wiedza merytoryczna autora imponuje i wzbudza zaufanie. Dzięki temu w kompetentny sposób każdy motocyklista może dowiedzieć się jak poprawić kontrolę nad motocyklem w praktycznie każdej sytuacji na torze i na ulicy. Ponadto Code zwraca bardzo dużo uwagi na obserwowanie samego siebie, autoanalizę popełnianych błędów i poszukiwanie właściwych rozwiązań.

Więcej o samej książce dowiesz się na stronie wydawnictwa Buk Rower (www.bukrower.pl). Cena to ok. 40 zł (zależnie czy kupujemy w księgarni, czy on-line). Dostajesz za to 175 stron na wysokiej jakości papierze, sporo czytelnych rysunków i wykresów, a przede wszystkim mnóstwo bezcennej wiedzy. Gorąco polecamy.

Zobacz fragment poradnika

Książka jest dostępna w naszym sklepie

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę