tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 500 000 dużych GS-ów zjechało z taśm
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

500 000 dużych GS-ów zjechało z taśm

Autor: Michał Mikulski 2014.03.21, 11:39 Drukuj

W tym tygodniu z taśmy produkcyjnej w fabryce w Berlinie zjechał półmilionowy GS z silnikiem typu boxer. BMW szczyci się, że kontynuuje tradycję zapoczątkowaną pod koniec 1980 roku, kiedy to światu został zaprezentowany model R 80 G/S. Od tego czasu jeden z najpopularniejszych motocykli niemieckiej marki ogromnie się rozwinął, budując zresztą mocno oblegany w ostatnich czasach segment turystycznych enduro.

Pierwszy GS posiadał chłodzony powietrzem silnik o pojemności sięgającej 800ccm i mocy w granicach 50KM. Zaprezentowany w zeszłym roku nowy R 1200 GS (który mieliśmy okazję testować) to pierwszy model wyposażony w jednostkę napędową chłodzoną cieczą.

~~~~~------~~~~~

Foto: BMW

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę