tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 30 000 nowych motocykli i skuterw sprzedanych przez Hond Polska
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

30 000 nowych motocykli i skuterw sprzedanych przez Hond Polska

Autor: Informacja prasowa 2022.04.11, 07:50 Drukuj

Sprzedaż nowych motocykli i skuterów przez Hondę Polska przekroczyła 8 kwietnia liczbę 30 000 sztuk. Zakupu przełomowego egzemplarza dokonał klient dealerstwa Honda Pomirski, zlokalizowanego w Gdańsku. Na szczęśliwego użytkownika modelu CB650R czeka nagroda w formie vouchera na zakup akcesoriów o wartości 2 500 zł.

W 2021 roku nowe jednoślady Hondy znalazły w Polsce aż 3655 nabywców, co dało marce pozycję lidera rynku, natomiast od początku tego roku do dnia dzisiejszego już ponad 1 300 klientów dokonało zakupu maszyn spod znaku wielkiego skrzydła.

NAS Analytics TAG

Zarówno motocykle jak i skutery Hondy mają ugruntowaną pozycję na polskim rynku ze względu na niezawodność, zaawansowanie techniczne, sportowe korzenie, a także bardzo korzystną relację jakości do ceny produktu. Honda oferuje szeroką gamę jednośladów  - od niezwykle ostatnio popularnych "125-tek" po wykorzystywane w wyścigach motocykle sportowe czy też duże maszyny przeznaczone do turystyki, wyposażone w mocne jednostki napędowe oraz szereg rozwiązań ułatwiających i umilających podróżowanie.

W sezonie 2022 Honda zaoferuje aż 22 nowości, w tym zupełnie nowe modele, te które poddane zostały modyfikacjom technicznym oraz nowe wersje kolorystyczne znanych już i cenionych przez klientów jednośladów marki. Najważniejsze debiuty początku sezonu to przeznaczony na asfalt motocykl turystyczny - NT1100 oraz duży skuter w stylu Adventure - Honda ADV350, a w kolejnych miesiącach do oferty dołączy DAX - kojarzony z jamnikiem, stylowy, mały motocykl, który po 41 latach wraca do lineupu firmy. W salonach Hondy wkrótce pojawi się też CBR1000RR-R Fireblade SP 30th Anniversary - limitowana wersja przygotowana na 30-lecie modelu Fireblade.

Honda zaprasza do autoryzowanych dealerów motocyklowych, gdzie na klientów czeka szeroka gama maszyn przygotowana do jazd testowych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr