24 kwietnia startuje Yamaha Spring Stories

Autor: Informacja prasowa 2017.04.21, 12:20 Drukuj

Już w poniedziałek 24 kwietnia rusza Yamaha Spring Stories, czyli 6-dniowe wydarzenie, podczas którego będziecie mogli przywitać z przyjaciółmi sezon motocyklowy w jednym z autoryzowanych salonów Yamahy. 

Yamaha Spring Stories to szereg atrakcji przygotowanych przez dealerów Yamahy. Od poniedziałku do końca kwietnia, w każdym salonie będzie można zapoznać się z nowościami 2017, wykonać jazdy testowe wybranymi modelami, skorzystać z wiosennej inspekcji motocykla oraz kupić odzież i akcesoria z rabatami (10% jeśli przyjdziesz sam/a, 15% jeśli zabierzesz ze sobą przyjaciela i aż 20% jeśli zabierzesz minimum 2 przyjaciół). 

By przetestować wymarzony motocykl lub skorzystać z wiosennej inspekcji, wybierz swój salon i zarezerwuj termin na stronie www.YamahaSpringStories.pl

Każdy, kto odwiedzi salon Yamahy między 24, a 29 kwietnia, będzie mógł dodatkowo wygrać motocykl lub skuter na weekend! 

Startuj z dobrymi nawykami

Jednocześnie startuje Program Opieki nad Klientem na Pojazd 125 ccm. Tegoroczna odsłona ma nazwę "Startuj z dobrymi nawykami". Jest on dedykowany wszystkim Klientom posiadającym samochodowe prawo jazdy, którzy myślą o rozpoczęciu przygody z jednośladem o pojemności 125 cm3, lecz nie mają doświadczenia ani znajomych, którzy mogliby ich wprowadzić do świata dwukołowców. Program oferuje m.in. bezpłatne szkolenia z obsługi i jazdy nowo zakupionym motocyklem lub skuterem w lokalnych szkołach jazdy.

Szczegóły programu "Startuj z dobrymi nawykami" poznacie na stronach  www.dobrenawykiyamaha.pl oraz www.motobezprawka.pl.

Lista dealerów i zapisy na jazdy testowe znajdują się na stronie: www.yamaha-motor.pl.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę