tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2023 Voge Trofeo 525ACX. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2023 Voge Trofeo 525ACX. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.11.10, 09:20 Drukuj

Marka Voge wjeżdża do świata scramblerów z modelem Trofeo 525ACX. Motocykl został zaprezentowany na targach EICMA 2022 i wpisuje się w ogólny trend maszyn, które już nie są typowymi nakedami, choć nie do końca mogą o sobie powiedzieć, że należą do grona typowych scramblerów. Do tego wszystkiego mamy oczywiście stylistykę pełną klasycznych kształtów.

Marka Voge mocno rozpycha się łokciami na europejskich rynkach, w tym również w Polsce, a scrambler łączący styl retro z nowoczesnością powinien stać się kolejnym strzałem w dziesiątkę. Napędza go nowy rzędowy dwucylindrowy silnik o pojemności 494 cm3, który generuje maksymalną moc 47,6 KM dostępną przy 8500 obr./min. To oznacza, że będą mogli się nim cieszyć również posiadacze prawa jazdy kategorii A2. Tłumik został pociągnięty wysoko z myślą o brodzeniu w wodzie. Do tego zamontowano dolną osłonę silnika chroniącą go przed atakiem kamyków wypadających spod przedniego koła.

NAS Analytics TAG

Rama jest wykonana ze stali, a zawieszenie składa się z widelca upside-down i amortyzatora tylnego z regulacją napięcia wstępnego sprężyny. Z przodu zamontowano koło o średnicy 19 cali, a z tyłu - o średnicy 17 cali. Choć opony nie mają typowo szosowego bieżnika, to ciężko je również nazwać terenowymi. Ciekawostką jest zastosowanie dwóch tarczy hamulcowych z przodu. Oczywiście na pokładzie jest też układ ABS. Dobre wrażenie robi też zbiornik paliwa, który ma pojemność aż 19 litrów. Rysą na szkle wydaje się jedynie masa motocykla, a ta na sucho wynosi 185 kg. Oświetlenie wykonano w technologii LED, a nad reflektorem znajduje się mała, gustowna owiewka. Informacje są pokazywane na kolorowym wyświetlaczu.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr