tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Voge 500AC. Nowoczesny klasyk na kategori A2
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Voge 500AC. Nowoczesny klasyk na kategori A2

Autor: Redakcja 2023.03.23, 15:07 Drukuj

Voge to marka, która jest już dobrze znana w Europie i zdążyła się zadomowić również nad Wisłą. Więc jest spora szansa, że już coś o niej słyszałeś. Jej najnowszy motocykl, 500 AC zdecydowanie zasługuje na uwagę.

Jest napędzany dwucylindrowym rzędowym silnikiem, który osiąga 48 KM i 43 Nm momentu obrotowego, co idealnie wpasowuje się w wymogi kategorii prawa jazdy A2.

NAS Analytics TAG

Voge jest oddziałem premium chińskiej korporacji Loncin i istnieje od 2018 roku. Celem firmy jest budowanie motocykli o wyższej specyfikacji, mocniejszych i bardziej premium. Nie dziwi zatem fakt, że skuteczne hamowanie 500 AC zapewnia układ od Nissin z podwójnymi tarczami o średnicy 298 mm i dwutłoczkowymi zaciskami oraz dwukanałowy ABS.

Zawieszenie to Kayaba z przodu, z ładnie wyglądającymi, anodowanymi na srebrny kolor widelcami USD i centralnie zamontowanym amortyzatorem z tyłu. Połączenie mieniącego się w słońcu błękitnego zbiornika paliwa z brązową kanapą to stylistyczny strzał w 10.

Motocykl gości w naszym redakcyjnym garażu już od testów Voge na Modlinie, jednak dopiero teraz pogoda pozwala w pełni się nim nacieszyć. Zaczynamy jeździć, a opis z testów pojawi się już wkrótce.

Voge 500AC na drodze

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr