tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2022 KTM RC390 - wyciek zdj nowego motocykla sportowego od KTM tuprzed oficjaln premier
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2022 KTM RC390 - wyciek zdj nowego motocykla sportowego od KTM tuprzed oficjaln premier

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.08.02, 21:44 Drukuj

KTM nie upilnował najnowszej odsłony swojego małego motocykla sportowego, którego zdjęcia szpiegowskie już od jakiegoś czasu pojawiały się w sieci. Tym razem wyciekły oficjalne materiały producenta.

Nowy KTM RC390 ma zadebiutować już wkrótce i zaliczył falstart po tym, jak zdjęcia prezentujące produkt końcowy trafiły do sieci. Co będzie oferował nowy sportowy motocykl od pomarańczowych? Przede wszystkim zmieni się wygląd owiewek oraz reflektora, który już nie będzie wyglądał karykaturalnie. Wokół przedniej lampy pojawi się włókno węglowe. Motocykl zyska także nowe felgi o dynamicznej stylizacji. Nowy RC390 został pozbawiony dolnej owiewki.

NAS Analytics TAG

Zmiany obejmą również bardziej praktyczne aspekty użytkowania. Producent zastosował wyświetlacz znany z innych modeli KTM. Jest to duży panel TFT, który posiada zintegrowany moduł Bluetooth. Nowością jest także widoczne na zdjęciach, w pełni regulowane przednie zawieszenie. Dotychczas było ono pozbawione takiej możliwości. Tylny stelaż jest wyraźnie odchudzony i zmniejszono siedzisko pasażera. Zbiornik paliwa został przeprojektowany i sprawia wrażenie mniejszego i bardziej zadartego. Ciekawie wygląda również tłumik, który został pozbawiony zbędnych elementów.

Po tych zdjęciach wiele osób posiadających prawo jazdy kategorii A2 z pewnością z zapartym tchem będzie czekać na premierę nowego motocykla. Nawet jeśli parametry silnika pozostaną bez zmian, to z pewnością RC390 wynagrodzi wszystko zmniejszoną masą i zaktualizowanym wyposażeniem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr