2014 BMW NineT przyłapany na stacji benzynowej

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.09.27, 09:33 4 Drukuj

Sezon na zdjęcia szpiegowskie trwa w najlepsze. Pamiętacie genialne BMW Concept NineT? Cóż, motocykl, który na nim bazuje niedługo wjedzie do salonów, a póki co, wyjechał na drogi, co udało się udokumentować na zdjęciu ekipie z Motorrad. Trzeba przyznać, motocykl nawet w opakowaniu przed-produkcyjnym wygląda cudownie. Nie spodziewalibyśmy się takiej ekscentryczności po Niemcach.

Widać również, że silnik pochodzi z nowego R1200GS, ale warto zwrócić też uwagę na fakt, że cały przód motocykla (zawieszenie i hamulce) bardzo przypomina ten, który widzieliśmy w nowym nakedzie na bazie S1000RR. Warto też zauważyć, że motocykle mają wysokie kierownice, co bardziej powinno je kojarzyć ze scramblerami niż cafe racerami. Jeden z motocykli był wyposażony w wydech Akrapovic i jak zapewnia autor fotek, dźwięk podobno był spektakularne wspaniały.  Choć przyznajemy, że nam bardziej podoba się podstawowa wersja z podwójnym wydechem (zdjęcie od tyłu). Więcej szczegółów wkrótce. BMW prawdopodobnie zgarnie wszystkie ochy i achy na jesiennych targach ze swoimi nowościami, ale musimy jeszcze trochę poczekać.

Zdjęcia
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali
na górę