tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 1299 Panigale R Final Edition
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

1299 Panigale R Final Edition

Autor: Informacja prasowa 2017.07.28, 13:46 Drukuj

Wraz z 1299 Panigale R Final Edition, Ducati świętuje całą historię dwucylindrowego silnika, który zrodził się w Bolonii, a wywarł tak wielki wpływ na Mistrzostwa Świata Superbike.

Począwszy od 1988 roku i zwycięstwa Marco Lucchinelli na Ducati 851, w pierwszym wyścigu World Superbike, poprzez spektakularne wygrane Chaza Daviesa i Marco Melandri na Panigale R, wyścigowa historia Ducati to legendarne nazwiska, kultowe modele motocykli i wygrane.

NAS Analytics TAG

1299 Panigale R Final Edition to bez wątpienia kolekcjonerski kąsek. Numerowana, nielimitowana seria motocykla, który jest idealnym połączeniem szczytu osiągnięć inżynierów Ducati, zarówno jeżeli mowa o silniku, jak i wyscigowym nadwoziu.

209 mocy to wizytówka 1299 Final Edition, podobnie jak znane z torów wyścigowych nadwozie w Panigale w wersji R. To połączenie daje w efekcie motocykl ważący 168 kg, a to z kolei przynosi rezultat 1,24 KM na każdy kilogram.

Nad okiełznaniem tego potencjału czuwa elektronika spaawdzona na torach wyścigowych, dzięki temu motocykl zachowuje idealny balans pomiędzy silnikiem i zawieszeniem, przez cały czas i w każdych warunkach.

1299 Panigale R Final Edition wyróżnia się także wyglądem. Klasyczne malowanie Tricolore, od zawsze zarezerwowane było dla wyjątkowych maszyn z Borgo Panigale, czerwone kute kola, czy tytanowy wydech Acrapovic dodają tylko ostatecznego sznytu do całego obrazu.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr