tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 10 motocyklowych sytuacji, w które nikt by nie uwierzył, gdyby nie kamerka Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

10 motocyklowych sytuacji, w które nikt by nie uwierzył, gdyby nie kamerka

Autor: Alonzo 2019.09.15, 21:07 Drukuj

Chociaż te filmy wyglądają jak fotomontaż albo jak sceny odgrywane przez kaskaderów, to przedstawione na nich sytuacje wydarzyły się naprawdę.

NAS Analytics TAG

Jakie jest najbardziej nieprawdopodobne zdarzenie, które spotkało Cię na motocyklu? To, co spotkało bohaterów tych filmów, jest momentami niewiarygodne. Niektóre sceny są przestrogą dla mniej doświadczonych motocyklistów. Tory tramwajowe mogą być śliskie jak lód i mogą ściągać z trasy niczym potężny magnes. Czasem to brak wyobraźni kierowców samochodów dostarcza motocyklistom dreszczyku emocji. Oto kompilacja najciekawszych sytuacji drogowych z udziałem jednośladów:

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę