tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 10 motocyklowych sytuacji, w ktre nikt by nie uwierzy, gdyby nie kamerka
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

10 motocyklowych sytuacji, w ktre nikt by nie uwierzy, gdyby nie kamerka

Autor: Alonzo 2019.09.15, 21:07 Drukuj

Chociaż te filmy wyglądają jak fotomontaż albo jak sceny odgrywane przez kaskaderów, to przedstawione na nich sytuacje wydarzyły się naprawdę.

NAS Analytics TAG

Jakie jest najbardziej nieprawdopodobne zdarzenie, które spotkało Cię na motocyklu? To, co spotkało bohaterów tych filmów, jest momentami niewiarygodne. Niektóre sceny są przestrogą dla mniej doświadczonych motocyklistów. Tory tramwajowe mogą być śliskie jak lód i mogą ściągać z trasy niczym potężny magnes. Czasem to brak wyobraźni kierowców samochodów dostarcza motocyklistom dreszczyku emocji. Oto kompilacja najciekawszych sytuacji drogowych z udziałem jednośladów:

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr