tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szukasz pracy? Dołącz do teamu KTM!
NAS Analytics TAG

Szukasz pracy? Dołącz do teamu KTM!

Autor: Reklama 2014.04.24, 11:40 Drukuj

Mamy dla Ciebie propozycję, dzięki której masz niebywałą okazję dołączyć do naszego pomarańczowego teamu KTM. Jeśli posiadasz wykształcenie techniczne, płynnie posługujesz się językiem angielskim, jesteś gotów przeprowadzić się do innego kraju, a przy tym jesteś czynnym motocyklistą – praca marzeń właśnie na Ciebie czeka!

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klientów
Miejsce pracy : KTM Central East Europe s.r.o, Bratislava, Słowacja
Data rozpoczęcia: od zaraz
Wymiar: pełen etat

Obowiązki:

  • Ocena pracy dealerów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (SK, CZ, PL, HU, RO, SL)
  • Organizacje szkoleń technicznych
  • Komunikacja z dealerami
  • Obsługa gwarancyjna
  • Wsparcie techniczne w trakcie organizacji imprez
  • Działania marketingowe
  • Regularne wizyty u dealerów oraz w fabryce w Austrii

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) na poziomie zaawansowanym
  • Prawo jazdy kat. A, B
  • Komunikatywność oraz łatwość w budowaniu relacji
  • Doskonała organizacja pracy
  • Gotowość do międzynarodowych wyjazdów służbowych
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie związane ze wsparciem technicznym bądź obsługą klienta w branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • Różnorodność i stymulowanie warunków pracy w branży motocyklowej
  • Ciekawe możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Nowoczesne miejsce pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Młody i przyjazny zespół międzynarodowy

Prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim na adres e-mail: katarina.hortova(at)ktm.com

Adres firmy:

KTM Central East Europe s. r. o.
Rožňavská 24 (zobacz na mapie)
821 04 Bratysława
www.ktm.com

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

sklep Ścigacz

    na górę