REJESTRACJA | LOGOWANIE

SKLEP MOTOCYKLOWY

.

POLECAMY

.

NAJNOWSZE

FOTONEWSY

FOTO BLOGI

WIDEO

KONTAKT Z REDAKCJĄ

L&J Odzież na motor - KATOWICE - PIOTROWICE - UL. ARMII KRAJOWEJ 48 - RAMONESKI JUZ OD 330 ZL - KOMPLETY OD 399 ZL !!!

Akcesoria Motocyklowe Sklep z akcesoriami motocyklowymi. Kaski, buty, kurtki i spodnie motocyklowe skórzane i tekstylne, , odzież termoaktywna, sakwy, kufry. Ramoneski juz od 330 ZL , Komplety ( Spodnie i Kurtki ) juz od 399 zl ! DUŻY WYBÓR - ZNANY Z ALLEGRO : RYPARD

Adres

KATOWICE - PIOTROWICE, UL. ARMII KRAJOWEJ 48
TEL : 693024204
jaropik@op.pl

OPIS FIRMY

Akcesoria Motocyklowe Sklep z akcesoriami motocyklowymi. Kaski, buty, kurtki i spodnie motocyklowe skórzane i tekstylne, , odzież termoaktywna, sakwy, kufry.
Ramoneski juz od 330 ZL , Komplety ( Spodnie i Kurtki ) juz od 399 zl !
DUŻY WYBÓR - ZNANY Z ALLEGRO : RYPARD

 

ZAPRASZAMY !

ajax-loader
18/03/2014 18:11 Romski
L&J Odzież na motor - KATOWICE - PIOTROWICE - UL. ARMII KRAJOWEJ 48 - RAMONESKI JUZ OD 330 ZL - KOMPLETY OD 399 ZL !!!

W tym sklepie zakupiłem dwa komplety odzieży skórzanej za ten zakup dostałem bonus w postaci kołnierza ploarowo-skórzanego ,jestem zadowolony i z kim nie rozmawiam to mu polecam ten sklep .Zakupy w nim to czysta przyjemność.

odpowiedz

DODAJ KOMENTARZ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.

Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.