REJESTRACJA | LOGOWANIE

SKLEP MOTOCYKLOWY

.

POLECAMY

.

NAJNOWSZE

FOTONEWSY

FOTO BLOGI

WIDEO

KONTAKT Z REDAKCJĄ

21.07.2014 15:09 Ala23 do: Blokady w skuterach - gdzie są i na czym polegają

A guzik prawda! Zgodnie z PoRD -> Motocykl - pojazd silnikowy o pojemności powyżej 50ccm. Pojazd silnikowy - pojazd wyposażony w silnik, którego konstrukcja umożliwia jazdę z prędkością powyżej 25km/h, nie dotyczy ciągnika rolniczego i motoroweru. Motorower - pojazd o pojemności silnika do 50ccm, którego prędkość jest ograniczona do 45km/h. Zgodnie z PoRD Motorower jadący szybciej niż 45km/h, nadal nie jest motocyklem. » czytaj dalej

odpowiedz
1 2 3...19

DODAJ KOMENTARZ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.

Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.