REJESTRACJA | LOGOWANIE

BMW wprowadza ochraniacz szyi

Lovtza 

16/05/2007, 09:25 6
DRUKUJ

Zapowiadany przez nas w ubiegłym roku system ochrony szyi jest już w sprzedaży

BMW Motorrad wprowadził do sprzedaży ochraniacz dla szyjnego odcinka kręgosłupa. Pisaliśmy o tym projekcie kilkanaście miesięcy temu dokładnie przedstawiając jego założenia i pokładane w nim oczekiwania.

Dziś wiemy już jak wygląda produkt finalny. Szkielet ochraniacza wykonany jest z włókien węglowych oraz Kevlaru, przez co jest niezwykle wytrzymały. Dla zapewnienia wygody wnętrze ochraniacza wyłożone jest miękką pianką i przyjemnym w dotyku materiałem.

Conrad Parker, szef działu akcesoriów stwierdził: Ochraniacz szyi BMW jest rewolucyjnym produktem jeśli chodzi o bezpieczeństwo motocyklistów. Jest też największym krokiem w kierunku poprawy bezpieczeństwa motocyklistów od czasu wprowadzenia ochraniaczy w odzieży motocyklowej, ochraniaczy kręgosłupa oraz zamkniętych kasków.

Wygląda na to, że mamy rozwiązanie na mądrali rozwieszających druty i żyłki w lasach. Oby jednak nigdy ten patent nie musiał znajdować zastosowania w tych sytuacjach. Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem tego ciekawego produktu zapraszamy do dealerów BMW.

Foto: Materiały prasowe BMWTAGI 
BMW (1174)
22/05/2007 16:45 Opcja
BMW wprowadza ochraniacz szyi

Żyłka czy drut w lesie i tak zdejmie z konia gościa w ochraniaczu więc czegoś tu brakuje. Czekamy teraz na ochraniacz dupy! My po lasach nie jeździmy żeby ptaszków nie płoszyć - wiecie, ale straż leśna powinna się tym ... » czytaj dalej

odpowiedz

DODAJ KOMENTARZ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.

Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

GIEŁDA - NAJNOWSZE OGŁOSZENIA

 -
BMW K1300R (2009) Warszawa / mazowieckie
36000 zł
 -
BMW R 1100 RS (1993) Bytom / śląskie
7800 zł
 -
BMW F800R (2010) Łaziska / śląskie
18500 zł
 -
BMW G650GS (2011) wrocław / dolnośląskie
19500 zł

POLECAMY

.

NAJNOWSZE

FOTONEWSY

FOTO BLOGI

WIDEO

KONTAKT Z REDAKCJĄ