tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jaki sens ma opancerzanie motocykla, jeśli... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: Zen 02.12.2019 10:02

Jaki sens ma opancerzanie motocykla, jeśli jeździec nadal pozostaje bez osłony? Przecież to kluczowa funkcja pancerza. Można ewentualnie wyobrazić sobie sytuację, w której zamachowiec przypadkowo trafia w moto, a nie w cel, jakim jest człowiek, albo wybucha ładunek w pobliżu, człowiek cudem przeżywa i dzięki pancerzowi ma moto, na którym może teraz uciec. Jak prawdopodobne są te scenariusze? Minimalnie. A szkody wyrządzone parametrom maszyny ogromne.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę