tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 I co spowoduje to podwyższenie maksymalnych sum... - Odpowiedz na komentarz

Odpowiedz na komentarz:

Autor: Licznik 12.02.2019 22:10

I co spowoduje to podwyższenie maksymalnych sum ubezpieczenia? Dla ubezpieczyciela koszty nie wzrosną, bo takie maksymalne odszkodowania osobowe jak i majątkowe wypłaca się w jakimś może ułamku promila przypadków. Za to dla WSZYSTKICH stawki wzrosną, bo każdy będzie musiał się ubezpieczyć na wyższą kwotę. Tak koncerny ubezpieczeniowe r*chają ludzi przy pomocy lobbystów i sprzedajnych polityków.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę