tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nie obejmuje. Motocykl z wózkiem bocznym to... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: ABCD 22.12.2018 21:32

Nie obejmuje. Motocykl z wózkiem bocznym to homologacja L4e, motocykl jednośladowy (lub wielośladowy, jeśli rozstaw kół na jednej osi nie przekracza - jak w Nikenie - 460 mm) - L3e, a motocykl trójkołowy to pojazd z homologacją L5e. Uprawnienie dotyczy tylko i wyłącznie L5e - w razie wątpliwości sprawdzić dokumenty i dowód rejestracyjny (rubryka J).

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę