tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kamil, z tą teorią na temat dojścia ładu z... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: Filip 30.09.2016 15:43

Kamil, z tą teorią na temat dojścia ładu z silnikiem i tym że każdego dnia 2 sów działa inaczej jest fikcją. Potwierdzają to nasze motory które cały sezon przejechały bez żadnej awarii, profilaktyczna wymiana tłoka co 20 moto godzin lub 2tys km wystarczyła. Po prostu by 2 sów chodził dobrze i niezawodnie musi być przygotowany zgodnie z fabryczną specyfikacją mieć dobry olej, najlepiej motul 800 2t, odpowiednią świecę i ustawiony gaźnik :)

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę