tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 To prawda. Ja mieszkam w Piasecznie i często... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: Anonim 03.10.2015 18:44

To prawda. Ja mieszkam w Piasecznie i często jeżdżę rowerem do Warszawy, czy Ursynowa ulicą Puławską. Muszę przyznać, że jak wyprzedzę autobus to on już raczej mnie nie dogoni. Raczej, bo jest to zmienne od warunków klimatycznych. Ktoś by mógł powiedzieć, że w ciągu dnia Puławska jest zakorkowana... Ok. Wracając do Piaseczna około północy wyprzedziłem 709 i po chwili zorientowałem się, że w ogóle go nie widzę za sobą. Ulica praktycznie pusta i z zgubiłem autobus rowerem jadąc ok 40km/h. Autobusy strasznie tracą swojej średniej prędkości na tych przystankach. Motocyklista nie zatrzymuje się tyle razy więc wniosek nasuwa się sam.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę