tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Z Twojej wypowiedzi wynika, że inni filmują... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: marekarekaniabasia 16.06.2014 18:33

Z Twojej wypowiedzi wynika, że inni filmują jadących za szybko ponieważ nie mają tak wypasionych maszyn. Czyli skoro masz dobrą maszynę to możesz więcej? Poinformuję Cię - praktycznie każdy pojazd, poza skuterami, może jechać ponad 50 km/h czyli jest w stanie przekroczyć prędkość w zabudowanym. Co więcej, znakomita większość przekracza 90, a ponad połowa 140. Ale tylko chłopcy naładowani podtlenkiem prują 200 i przez to inni, jadący nawet te 140, są szykanowani, bo leci za nimi opinia.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę