Zobacz nasze testy na YouTube

Autor: Piotr Barry Baryła 2017.07.14, 13:56 Drukuj

W ostatnich tygodniach na kanale Ścigacz.pl w serwisie YouTube wiele się dzieje. Na bieżąco publikujemy tam materiały video z naszych testów i nie tylko.

Jeśli nie chcesz, żeby ominęło cię coś ważnego, po prostu wejdź na YouTube i subskrybuj nasz kanał. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi prezentacjami i testami motocyklowych nowości. Jeśli trochę zapałeś i przegapiłeś nasze ostatnie produkcje, zapraszamy do oglądania i komentowania. Mile widziane będą wasze sugestie odnośnie testów, które chcielibyście obejrzeć.

Nasz przykładowy test:

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę