Zębatki motocyklowe do freestyle'u

Autor: Lovtza 2007.08.28, 09:40 Drukuj

Możesz dowolnie dopasować charakterystykę swojego motocykla do swojego stylu jazdy

Klasyczna jazda po ulicach przestaje Ci wystarczać? Doszedłeś do tego momentu, w którym gotowy lub gotowa jesteś na zdecydowane określenie swoich upodobań? Okazuje się, że są firmy, które gotowe są wam w tym pomóc.

Już teraz możesz dowolnie dopasować charakterystykę swojego motocykla do swojego stylu jazdy. Firma SM proponuje wam tylne zębatki w dowolnym rozmiarze aż do 72 zębów! Wszystkie zębatki wykonane są z duraluminium o klasie twardości T6, co zapewnia im największą wytrzymałość. Dodatkowo na indywidualne zamówienie producent zapewnia, iż jest w stanie wykonać zębatkę z dowolnym wzorem odciążenia. Zębatki niedługo dostępne w salonach motocyklowych, a już teraz na www.smfighters.com.

stunter
sm fighters logo
Zdjęcia
zebatka na kole
zebatka stuntera
rozne zebatki
Tagi
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali
na górę