tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zabójczy tłumik własnej roboty NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zabójczy tłumik własnej roboty

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.09, 15:13 1 Drukuj

Rasowy dźwięk wydechu to jeden z głównych czynników świadczących o jakości jednośladu. Fabryczne komponenty już dawno zostały wykastrowane przez unijne normy hałasu, a tłumiki akcesoryjne są zazwyczaj sakramencko drogie. Okazuje się jednak, że zrobienie świetnie brzmiącej rury we własnym zakresie jest wyjątkowo proste.

Potrzebna jest puszka po napoju - najlepiej po czymś typu Fanta, noszącym fabryczne barwy KTM. Dojdzie wtedy efekt wizualny, któremu nie oprze się żadna gimnazjalistka. Do tego gruby drut w izolacji, nieco kleju, opaska zaciskowa i olimpijskie minimum zdolności manualnych, ustalone mniej więcej na poziomie zajęć praktyczno-technicznych dla uczniów drugiej klasy szkoły podstawowej. Podstawowa zaleta przedstawionego rozwiązania to pełna regulacja kąta ustawienia, pozwalająca bez stresu poddać się kontroli na każdej stacji diagnostycznej.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę