tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zabójczy tłumik własnej roboty

Zabójczy tłumik własnej roboty

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.09, 15:13 1 Drukuj

Rasowy dźwięk wydechu to jeden z głównych czynników świadczących o jakości jednośladu. Fabryczne komponenty już dawno zostały wykastrowane przez unijne normy hałasu, a tłumiki akcesoryjne są zazwyczaj sakramencko drogie. Okazuje się jednak, że zrobienie świetnie brzmiącej rury we własnym zakresie jest wyjątkowo proste.

Potrzebna jest puszka po napoju - najlepiej po czymś typu Fanta, noszącym fabryczne barwy KTM. Dojdzie wtedy efekt wizualny, któremu nie oprze się żadna gimnazjalistka. Do tego gruby drut w izolacji, nieco kleju, opaska zaciskowa i olimpijskie minimum zdolności manualnych, ustalone mniej więcej na poziomie zajęć praktyczno-technicznych dla uczniów drugiej klasy szkoły podstawowej. Podstawowa zaleta przedstawionego rozwiązania to pełna regulacja kąta ustawienia, pozwalająca bez stresu poddać się kontroli na każdej stacji diagnostycznej.

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę