tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha partnerem Warsaw Motorcycle Show 2019
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha partnerem Warsaw Motorcycle Show 2019

Autor: Informacja prasowa 2018.12.03, 13:26 Drukuj

Premierowa edycja Warsaw Motorcycle Show, która odbyła się wiosną br. na terenie Warsaw Ptak Expo, zgromadziła 170 wystawców, 2000 motocykli i blisko 60 tys. zwiedzających. Tymi liczbami Warsaw Motorcycle Show zasłużył sobie na miano największej branżowej imprezy targowej nie tylko w Polsce, ale i Europie Centralnej, rozbudzając nadzieje na to, co zobaczymy podczas zapowiedzianej na weekend 1-3 marca 2019 r. drugiej edycji wystawy. Swoją obecność już dziś zapowiada polski oddział Yamaha Motor Europe, który ponownie został partnerem tego ważnego wydarzenia.

Na mocy podpisanej w listopadzie umowy między Ptak Warsaw Expo i polskim importerem, Yamaha Motor została partnerem drugiej edycji Warsaw Motorcycle Show. Krajowy dystrybutor marki wraz z siecią dealerską na 600-metrowym stoisku zaprezentuje przekrojową ofertę przyspieszających bicie serca produktów - zróżnicowaną gamę nowoczesnych motocykli on-off i miejskich skuterów, dzielne ATV Grizzly i topowy side-by-side YXZ1000R SS, a także przywodzące na myśl najlepsze wakacje produkty marine. Nie zabraknie gorących premier na sezon 2019 i targowej nagrody konkursowej w postaci motocykla ze słynnej mrocznej serii Hyper Naked - MT-125 przeznaczonego do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy.

NAS Analytics TAG

Yamaha to nie tylko podnoszący poziom adrenaliny sprzęt, ale także ludzie, relacje i rozmowy. Dlatego już dziś zapowiadamy obecność licznych gości specjalnych - teamów sportowych i zawodników motocyklowych, podróżników i podróżniczek, a także przyjaciół marki, którzy podzielą się ze zwiedzającymi swoją pasją do Yamahy. Planujemy liczne konkursy i spotkania przy kawie. A wszystko to już za cztery miesiące - na Warsaw Motorcycle Show 2019!

Zapraszamy do śledzenia oficjalnego fanpage’a wystawy

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr