tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha partnerem Warsaw Motorcycle Show 2019 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha partnerem Warsaw Motorcycle Show 2019

Autor: Informacja prasowa 2018.12.03, 13:26 Drukuj

Premierowa edycja Warsaw Motorcycle Show, która odbyła się wiosną br. na terenie Warsaw Ptak Expo, zgromadziła 170 wystawców, 2000 motocykli i blisko 60 tys. zwiedzających. Tymi liczbami Warsaw Motorcycle Show zasłużył sobie na miano największej branżowej imprezy targowej nie tylko w Polsce, ale i Europie Centralnej, rozbudzając nadzieje na to, co zobaczymy podczas zapowiedzianej na weekend 1-3 marca 2019 r. drugiej edycji wystawy. Swoją obecność już dziś zapowiada polski oddział Yamaha Motor Europe, który ponownie został partnerem tego ważnego wydarzenia.

Na mocy podpisanej w listopadzie umowy między Ptak Warsaw Expo i polskim importerem, Yamaha Motor została partnerem drugiej edycji Warsaw Motorcycle Show. Krajowy dystrybutor marki wraz z siecią dealerską na 600-metrowym stoisku zaprezentuje przekrojową ofertę przyspieszających bicie serca produktów - zróżnicowaną gamę nowoczesnych motocykli on-off i miejskich skuterów, dzielne ATV Grizzly i topowy side-by-side YXZ1000R SS, a także przywodzące na myśl najlepsze wakacje produkty marine. Nie zabraknie gorących premier na sezon 2019 i targowej nagrody konkursowej w postaci motocykla ze słynnej mrocznej serii Hyper Naked - MT-125 przeznaczonego do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy.

~~~~~------~~~~~

Yamaha to nie tylko podnoszący poziom adrenaliny sprzęt, ale także ludzie, relacje i rozmowy. Dlatego już dziś zapowiadamy obecność licznych gości specjalnych - teamów sportowych i zawodników motocyklowych, podróżników i podróżniczek, a także przyjaciół marki, którzy podzielą się ze zwiedzającymi swoją pasją do Yamahy. Planujemy liczne konkursy i spotkania przy kawie. A wszystko to już za cztery miesiące - na Warsaw Motorcycle Show 2019!

Zapraszamy do śledzenia oficjalnego fanpage’a wystawy

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę