tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha R25 - kolejne zdjęcia szpiegowskie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha R25 - kolejne zdjęcia szpiegowskie!

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.05.05, 09:24 4 Drukuj

W internecie pojawiły się kolejne zdjęcia nowej Yamahy R25, na której premierę cały czas trzeba czekać. Wcześniej model ten został zaprezentowany na 43. Tokio Motor Show i miał trafić do salonów na całym świecie w 2014 roku. Zdjęcia poniżej nie ujawniają niczego nowego i są podobne do tych, które zostały wcześniej opublikowane. Dzięki nim możemy się domyślać, że uruchomienie produkcji tego motocykl jest coraz bliżej.

Wiadomo, że nowy model Yamahy napędzany będzie dwucylindrowym, chłodzonym cieczą silnikiem czterosuwowym o pojemności 249cc. Na europejski rynek planowany jest model R3 o pojemności 300cc. Yamaha R25/R3 ma konkurować z Kawasaki Ninja 250, Kawasaki Ninja 300 i Honda CBR 250R. Produkcja tego modelu ma rozpocząć się w Indonezji, a sprzedaż planowana jest   w Azji i Europie. Obecnie pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści z Japonii.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę