tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2014 Yamaha R25 - dla modych mistrzw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2014 Yamaha R25 - dla modych mistrzw

Autor: Lovtza 2013.11.20, 09:47 12 Drukuj

Chciałoby się powiedzieć - nareszcie! Yamaha najwyraźniej nie miała już zdrowia patrzeć na sukcesy sprzedażowe konkurencji, a konkretnie modeli Honda CBR250R i Kawasaki Ninja 250 i Ninja 300. Nowa Yamaha R25 która właśnie została zaprezentowana na 43. Tokio Motor Show, trafić ma do salonów na całym świecie w sezonie 2014. R25 jest zbudowanym od podstaw motocyklem sportowym, którym wyraźnie nawiązuje do sportowego dziedzictwa Yamahy. Jak twierdzi sam Valentino Rossi - "To zupełnie nowy motocykl drogowy zasilany genami Yamaha Motor Racing".

NAS Analytics TAG

Japońska nowość napędzana będzie dwucylindrowym, chłodzonym cieczą silnikiem czterosuwowym o pojemności 249cc. Na chwilę nie wiemy nic na temat parametrów, osiągów i ceny motocykla, ale zapewne wkrótce będziemy wiedzieli więcej na temat tego modelu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 5
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr