tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2014 Yamaha R25 - dla młodych mistrzów
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

2014 Yamaha R25 - dla młodych mistrzów

Autor: Lovtza 2013.11.20, 09:47 12 Drukuj

Chciałoby się powiedzieć - nareszcie! Yamaha najwyraźniej nie miała już zdrowia patrzeć na sukcesy sprzedażowe konkurencji, a konkretnie modeli Honda CBR250R i Kawasaki Ninja 250 i Ninja 300. Nowa Yamaha R25 która właśnie została zaprezentowana na 43. Tokio Motor Show, trafić ma do salonów na całym świecie w sezonie 2014. R25 jest zbudowanym od podstaw motocyklem sportowym, którym wyraźnie nawiązuje do sportowego dziedzictwa Yamahy. Jak twierdzi sam Valentino Rossi - "To zupełnie nowy motocykl drogowy zasilany genami Yamaha Motor Racing".

Japońska nowość napędzana będzie dwucylindrowym, chłodzonym cieczą silnikiem czterosuwowym o pojemności 249cc. Na chwilę nie wiemy nic na temat parametrów, osiągów i ceny motocykla, ale zapewne wkrótce będziemy wiedzieli więcej na temat tego modelu.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę