tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Xtreme Day Bojanowo 2011 - udana impreza
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Xtreme Day Bojanowo 2011 - udana impreza

Autor: Katarzyna Sibilak 2011.07.06, 16:42 1 Drukuj

25. czerwca w Bojanowie już po raz trzeci odbyła się impreza „Extreme Day Bojanowo”. Pierwszych ekstremalnych wrażeń dostarczyła pogoda. Poranny deszcz raczej nie napawał optymizmem i stawiał pod znakiem zapytania dalszy ciąg imprezy. Jednak na całe szczęście deszcz postraszył tylko rano, a od południa pogoda była już idealna.

Na początek na bojanowskim stadionie wystąpiła ekipa strong menów, w składzie: Sławomir Toczek, Damian Sierpowski, Sławomir Orzeł. Zaprezentowali oni nie tylko swoje ogromne mięśnie i niebywałą siłę, ale zorganizowali naprawdę niezłe show, w które wciągnęli całą publiczność. Po występach siłaczy, przyszedł już czas na prawdziwie ostrą jazdę.

NAS Analytics TAG

Motocyklowy freestyle zaprezentowała grupa Wheeliholix. Następnie na płytę bojanowskiego stadionu wyjechał Marcin „Korzeń” Głowacki z grupy CrazyClan. Jak co roku nie zabrakło również stunterskich popisów w wykonaniu najmłodszych, czyli 7-letniego Eryka i 5-letniego Konrada. Choć umiejętności i doświadczenie „starszych” stunterów wzbudzają u publiczności niemałe emocje i zapierają dech w piersiach, to jednak występy i odwaga najmłodszych wciąż budziły prawdziwy podziw wśród tłumnej publiki.

Pomiędzy motocyklowym show w wykonaniu najlepszych polskich stunterów, swoje umiejętności prezentował Przemek Jańczak, czyli Mistrz Polski w drifcie z 2010 roku. Palenie gumy, szybka jazda i ostre zakręty tuż przed nosami ogromnej publiczności – to tylko mała część tego co pokazał tego dnia Przemek Jańczak, żeby poczuć te emocje trzeba było tam po prostu być!

Największą atrakcją i gwoździem programu tegorocznej edycji Xtreme Day Bojanowo był pokaz FMX. Choć do ostatniej chwili nie było wiadomo czy dojdzie on do skutku, gdyż mimo zdecydowanej poprawy pogody, wciąż wiał silny i przeszkadzający w FMXie wiatr. Jednak późnym popołudniem groźny pogoda w końcu się uspokoiła, a zgromadzona publiczność mogła wreszcie zobaczyć to, na co z niecierpliwością czekała cały dzień – niesamowite akrobacje na motocyklach wykonywane kilkanaście metrów nad ziemią. Sądząc po twarzach oglądających, pokaz ten wzbudził naprawdę ogromne emocje.

Kiedy nad Bojanowem zapadł już zmrok, pojawiła się ostatnia atrakcja przygotowana przez organizatorów. Był to teatr ognia Awatar. Tancerze przy nastrojowej muzyce i w elfich przebraniach dali intrygujące przedstawienie z ogniem w roli głównej.

Na koniec wszyscy przybyli mogli bawić się do późnych godzin nocnych przy rytmach muzyki tanecznej, bądź, jeśli ktoś był fanem hip-hopu - na koncercie Macca Squad, gdzie chłopaki zagrali przedpremierowe numery z płyty „Maccaradża mówi dość”.

Na Xtreme Day Bojanowo, oprócz motoryzacyjnych atrakcji, organizatorzy przygotowali również sporo zajęć, rozrywek i zabaw dla najmłodszych, jak dmuchane zamki, wóz strażacki i konie. Poza tym podczas trwania całej imprezy można było zakupić losy, które dawały szansę wygrania wielu cennych nagród.

Trzecią edycję Xtreme Day z pewnością należy zaliczyć do bardzo udanych. Po raz kolejny pojawiły się na niej największe polskie gwiazdy sportów ekstremalnych, które przyciągnęły sporą grupę ludzi. Teraz jednak czas zacząć przygotowania do kolejnego show za rok, na które wszyscy mieszkańcy Bojanowa i nie tylko czekają z niecierpliwością!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
artur puzio bojanowobeku
NAS Analytics TAG
beku drifty kolkabojanowo pokaZ korzen
awatar teatr ogniaawatar ogien
artur puzio skok fmxartur puzio fmx show bojanowo
burnout eryk scigaczdla dzieci Zjezdzalnia
drift janczakdzialo potaczalo kask
dzialo wheeliedzieci przebrania
erykeryk stunt 7 lat
fmx integracjajanczak drifty
jednoslady w bojanowiekonrad stunter
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr