tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wystrzałowa arabska karuzela
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wystrzałowa arabska karuzela

Autor: M.B. 2017.07.05, 11:50 1 Drukuj

Najważniejsze, to mieć fantazję. Jeżeli masz pomysł i jeszcze potrafisz go zrealizować, na pewno nagrasz świetne video, które stanie się viralem. Arabowie w tradycyjnych strojach, quad i fajerwerki. Czego chcieć więcej?

Jeżeli mieszkasz w kraju arabskim, a twój dom otacza pustynia, najprawdopodobniej nie masz zbyt wiele do roboty po pracy. Kawałek równego asfaltu okazuje się wspaniałym placem zabaw dla ciebie i twoich przyjaciół. Jeżeli masz quada i fajerwerki (może niekoniecznie tak marne jak te), możesz zrobić wystrzałową, quadową karuzelę, która wygląda tak:

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę