tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wydanie Blu-ray filmu "Co nas krci?" ju w sprzeday
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wydanie Blu-ray filmu "Co nas krci?" ju w sprzeday

Autor: Informacja prasowa 2016.12.19, 15:16 Drukuj

"Co nas kręci?" Bryana H. Carrolla to unikalny dokument opowiadający o niesamowitej pasji  zwykłych ludzi do jednośladów. Film jest już dostepny w sprzedaży internetowej na stronie www.sklep.mayfly.pl.

Niezwykła pasja zwykłych ludzi wyłania się z motocyklowego dokumentu Co nas kręci?, którego siłą są wywiady z przeciętnymi pasjonatami dwóch kółek. Mimo że, część z nich z motocyklizmem miała do czynienia zawodowo jak Kenny Rogers (pierwszy Amerykanin na podium Moto GP), Jason DiSalvo (zwycięzca Daytony) czy Keith Code (twórca California Superbike School) to reżyser Bryan H. Carroll oszczędza nam tej wiedzy, aż do napisów końcowych, tworząc wrażenie, że jednośladów może dosiadać każdy bez względu na wiek i płeć. Co nas kręci? to ponadto film o początkach motocyklizmu z migawkami trójkołowych pojazdów służących jako maszyny serwisowe na drewnianych torach dla kolarzy, a także opowieść o pierwszych cafe racerach i Edzie Krentzu - zwycięzcy pierwszej edycji Daytona 200 w 1937 r.

NAS Analytics TAG

Głosy Prasy

"Fani motorów bez wątpienia będą zachwyceni."
Paweł T. Felis, Gazeta Wyborcza

"Ładnie sfotografowany, zrodzony z pasji film, skierowany do entuzjastów."
Jakub Popielecki, Filmweb

"Warto iść do kina na Co nas kręci? z całą rodziną."
Agata Rybicka, Motocaina

follow

large 3313 why we ride dvd front

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr