tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wrooom 2011 - prezentacja Ducati razem z Rossim NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wrooom 2011 - prezentacja Ducati razem z Rossim

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.12.30, 13:06 Drukuj

Już w dniach 10-15. stycznia 2011 odbędzie się coroczna impreza Wrooom! Jest to spotkanie organizowane przez Ducati oraz Ferrari, a łączące w sobie prezentacje prasowe, integrację z zawodnikami i wiele zabawy. Jedną z głównych atrakcji będzie oczywiście Valentino Rossi – tym razem już oficjalnie pokaże się w barwach Ducati, gdyż jego kontrakt z Yamahą już nie będzie obowiązywał.

Rok temu kierowcy ścigali się na lodzie Fiatami Panda 4x4, gokartami i jeździli na nartach oraz snowboardzie. O ile kontuzjowane i niedawno operowane ramię Rossiego pozwoli, będzie on ścigał się na lodzie ze swoim odwiecznym rywalem - Fernando Alonso. Kierowcy MotoGP,The Doctor oraz Nicky Hayden najprawdopodobniej jak co roku zaprezentują swoje Desmosedici GP11. Edycja 2011 również odbędzie się we włoskim mieście Madonna di Campiglio, więc można spokojnie rezerwować sobie wypad na narty z mistrzami Ducati i Ferrari. Tak wyglądało Wrooom 2010:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę