tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 World Stunt Grand Prix 2012 - szykujcie się! Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

World Stunt Grand Prix 2012 - szykujcie się!

Autor: Lovtza 2012.06.28, 10:22 Drukuj

Już za dwa tygodnie Bydgoszcz stanie się ponownie światową stunt stolicą, a wy nie możecie tego przegapić. Najważniejsza stunterska impreza w tej części układu słonecznego, najlepsi zawodnicy z całego świata, znakomita oprawa, a do tego wstęp wolny! Zapraszamy w dniach 13-15 lipca 2012 do Bydgoszczy, na ulicę Rejewskiego 3 (parking Auchan).

Dla tych, którzy nie są jeszcze w temacie mamy wideo-pocztówkę z ubiegłorocznej edycji Stunt GP.

Więcej informacji na: http://www.stuntgp.eu

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę