tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wojsko Polskie na Yamahy NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wojsko Polskie na Yamahy

Autor: Anna Jędrasiak 2009.01.08, 16:26 7 Drukuj

Cztery jednostki Wojsk Lądowych otrzymają trzydzieści nowych motocykli Yamaha XT660R

Polskie wojsko na misjach będzie wykorzystywało motocykle marki Yamaha. W grudniu Agencja Mienia Wojskowego kupiła trzydzieści czarnych maszyn XT 660R wydając na ten cel 693 tysiące złotych. Otrzymają je cztery jednostki naszych Wojsk Lądowych.

XT660R to solidna maszyna z jednostką napędową o pojemności 660 cm3 chłodzoną cieczą. Motocykl ma stalową kompaktową ramę oraz tarczowe hamulce, które z pewnością w razie potrzeby zatrzymają maszynę.

W warunkach przetargu napisano, że motocykle muszą wytrzymać warunki klimatyczne panujące na Bliskim Wschodzie oraz w Azji Środkowo - Wschodniej. Oznacza to, że motocykle te mają dużą szansę na to, aby wziąć udział w misjach wojskowych, w których uczestniczy nasza armia.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę