tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wesołe miasteczko z Dougie Lampkinem - królem trialu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wesołe miasteczko z Dougie Lampkinem - królem trialu

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.01, 09:08 Drukuj

Zapraszamy na wycieczkę po włoskim opuszczonym parku rozrywki, gdzie naszym przewodnikiem będzie sam Dougie Lampkin. Lata lecą, a on wciąż jest po prostu najlepszy na świecie!

Brytyjczycy ogólnie cenieni są za spokój, ale król równowagi jest tylko jeden. Dougie Lampkin to wielokrotny mistrz świata w trialu, który w szczycie formy w sezonach 1997-2003 zgarniał praktycznie wszystko, co było do zgarnięcia, zarówno w zawodach na hali, jak i w terenie. Dziś, będąc już na sportowej emeryturze, wciąż imponuje umiejętnościami.

NAS Analytics TAG

Wraz z ekipą Red Bulla wybrał się do opuszczonego wesołego miasteczka w Limbiate niedaleko Mediolanu, by osobiście skorzystać z porzuconych atrakcji. Zrobił to oczywiście na swój sposób - na motocyklu. Możemy więc podziwiać popisy Lampkina na dachach i we wnętrzach budynków, balustradach, karuzelach, a w finale na szczycie starej kolejki górskiej, pnącej się 22 metry do góry.

Park rozrywki Grenlandia, gdzie kręcono te ujęcia, powstał w latach 60 XX wieku, a szczyt jego popularności przypada na wczesne lata 80. W 2002 roku został definitywnie zamknięty. Miejsce to wydaje się stworzone do takich zabaw, choć mielibyśmy pewne obawy o wytrzymałość niektórych zardzewiałych lub zbutwiałych elementów. Przejazd Lampkina jest jednak prawdopodobnie jednym z ostatnich - w najbliższym czasie park ma być zrównany z ziemią i zbudowany na nowo.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę