tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Walkowiak w FIM Superstock 1000! NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

Walkowiak w FIM Superstock 1000!

Autor: Łukasz Świderek 2010.02.08, 11:12 11 Drukuj

Zawodnicy LW Bogdanka wrócili do kraju po wojażach na Półwyspie Iberyjskim, gdzie przygotowywali się do sezonu 2010. Znamy już efekty tych testów

Pod koniec stycznia informowaliśmy Was o wyjeździe zawodników zespołu LW Bogdanka Racing Team na treningi do Hiszpanii i Portugalii. Dziś znamy efekty tych testów.

NAS Analytics TAG

Zawodnicy LW Bogdanka wrócili już do kraju po wojażach na Półwyspie Iberyjskim, gdzie przygotowywali się do sezonu 2010. Daniel Bukowski i Marcin Walkowiak jeździli na torach znanych z Grand Prix oraz WSBK - Jerez i Portimao. Testy były bardzo ważne szczególnie dla drugiego z nich, który testował motocykl Honda CBR1000RR ze stajni Ten Kate. W drodze do Hiszpanii zespół zawitał do Holandii, gdzie cała ekipa przeszła szkolenie z zakresu obsługi nowej maszyny. W drodze powrotnej team znów pojawił się w siedzibie Ten Kate, gdzie tamtejsi technicy dokonali przeglądu i regulacji maszyny.

Zespół jest zadowolony z motocykla i współpracy z technikami Ten Kate, w związku z tym Marcin Walkowiak wystartuje w pełnym cyku pucharu FIM Superstock 1000. Każdy z dziesięciu wyścigów tej serii, która towarzyszy Mistrzostwom Świata Superbike, będzie transmitowany przez stację Eurosport, co ułatwi polskim kibicom dopingowanie byłego Mistrza Polski.

Podczas zagranicznych startów, motocyklem Walkowiaka będą opiekowali się technicy Ten Kate, ale zespół nadal będzie nosił nazwę LW Bogdanka Racing Team. Czasy osiągane przez Marcina na nowej maszynie podczas testów pozwalają patrzeć na nadchodzący sezon z dużym optymizmem. Team nie podjął jeszcze decyzji w sprawie klasy i motocykla, na jakim młody zawodnik wystartuje w Mistrzostwach Polski.

W barwach zespołu na pewno wystartuje również Daniel Bukowski, lecz ostateczne decyzje, co do serii wyścigowej, w jakiej weźmie udział, nie zostały jeszcze podjęte. Bukowski mimo obecności na liście startowej, na pewno nie wystartuje w pierwszej rundzie Mistrzostw Świata Supersport w Australii. W Portimao, na motocyklu w specyfikacji Superstock 600, Daniel uzyskiwał porównywalne rezultaty do czasów osiąganych przez niektórych zawodników z Mistrzostw Świata Supersport w 2009 roku.

LW Bogdanka Racing Team jest również w trakcie rozmów z innymi czołowymi zawodnikami z Polski i z zagranicy odnośnie startów w Mistrzostwach Polski. „Wieść gminna" niesie, iż kuszony jest Bartek Wiczyński, ale obie strony odmawiają komentarza w tej sprawie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia

Partner działu:

zostan partnerem

Wsparcie działu:

Grandys duo
yam paw
logo rutmar
Bukowski i Walkowiak w Jerez bukowski vi runda wmmp poznan l mg 0114
bukowski wyscig superstock 600 brno ii runda wmmp k mg 0146 marcin walkowiak zakret wmmp 2009 014
v runda wmmp poznan wyscig superstock 600 m mg 0004 rozdanie nagrow marcin walkowiak wmmp 2009 05
wywazanie kola marcin walkowiak wmmp 2009 08 przed startem marcin walkowiak wmmp 2009 015
przygotowania do startu marcin walkowiak wmmp 2009 06
Komentarze 7
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę