tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Waldek Chełkowski sportowcem roku w Brodnicy

Waldek Chełkowski sportowcem roku w Brodnicy

Autor: Lovtza 2008.02.29, 09:47 1 Drukuj

Jeszcze nie tak dawno śmiałek za kierownicą sportowego motocykla zasługiwał jedynie na „łatkę" dawcy

Waldek Chełkowski został sportowcem roku w Brodnicy. Ten fakt to swoisty wskaźnik zmian, jakie zachodzą w mentalności naszego społeczeństwa. Jeszcze nie tak dawno śmiałek za kierownicą sportowego motocyklista zasługiwał jedynie na „łatkę" dawcy. Dziś sportowiec jeżdżący motocyklem jest powodem do dumy dla lokalnej społeczności.

Waldek Chełkowski nie ukrywał nawet, że był szalenie zaskoczony zwycięstwem w tym plebiscycie. Nie mniej zaskakująca była ceremonia wręczenia nagrody i dyplomu, którą sportowiec opisuje następująco: We wtorek 12 lutego byłem na spotkaniu ze starostą i radnymi odebrać nagrodę puchar i dyplom... no i przekazałem nagrodę na dom dziecka. Starosta był tak zaskoczony, że nie wiedział co powiedzieć. Wydusił tylko, ze pierwszy raz w życiu komuś przekazał nagrodę i od razu ją odebrał. Bardzo sympatyczny akcent, nieprawdaż?

Ciesząc się z sukcesu Waldka, życzymy wszystkim zawodnikom uprawiającym sporty motocyklowe w Polsce podobnych sukcesów oraz podobnego przychylnego odbioru pośród ich lokalnych społeczności. Po szczegóły odsyłamy do załączonych obok kopi tytułów prasowych.

Wyniki rankingu
Czas Brodnicy V ostateczna
Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę