tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Vermeulen zamiast Edwardsa w GP Francji NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Vermeulen zamiast Edwardsa w GP Francji

Autor: Lovtza 2012.05.10, 08:58 1 Drukuj

Chris Vermeulen powróci do MotoGP na Le Mans zastępując kontuzjowanego Colina Edwardsa w zespole NGM Forward CRT Team. Informacja ta została potwierdzona po tym, jak okazało się że uraz Edwardsa nie pozwoli mu na start we Francji.

Vermeulen ścigał się przez cztery sezony w MotoGP, wygrywając GP Francji w roku 2007. Było to jedyne zwycięstwo Suzuki po przejściu Mistrzostw Świata z dwusuwowych „500” na litrowe czterosuwy.  Jak sam powiedział:

„Przede wszystkim chciałbym życzyć Colinowi szybkiego powrotu do zdrowia. Jestem też wdzięczny za możliwość ponownego ścigania się w MotoGP w zespole NGM Mobile Forward Racing. Nie mogę doczekać się zajęcia miejsca za sterami motocykla na torze, który wiąże się dla mnie z tak wspaniałymi wspomnieniami, w tym ze zwycięstwem w 2007 roku. Jestem podekscytowany możliwością ścigania się na najwyższym światowym poziomie i nie mogę doczekać się współpracy z zespołem.” 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę