tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Valentino Rossi na podium wycigu Gulf 12 Hours
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Valentino Rossi na podium wycigu Gulf 12 Hours

Autor: Janusz Bbenek 2019.12.16, 09:47 Drukuj

Wielu fachowców i fanów boi się momentu, w którym legendarny Valentino Rossi zakończy karierę na motocyklu, zamykając tym samym całą epokę w MotoGP. Prawdopodobnie boi się tego również sam Vale, ale jednego możemy być pewni - zajęć w motosporcie mu nie zabraknie. Właśnie stanął na podium samochodowego wyścigu długodystansowego Gulf 12 Hours w Abu Zabi. 

W czasie wolnym od motocykli Valentino Rossi lubi próbować swoich sił w sportowych autach i trzeba przyznać, że idzie mu naprawdę dobrze. Tuż po testach bolidu F1 Mercedesa, które odbyły się w towarzystwie Lewisa Hamiltona na torze w Walencji, Rossi poleciał do Abu Zabi. W trzyosobowej ekipie, wraz ze swoim bratem Lucą Marinim i wieloletnim przyjacielem Uccio, wziął udział w długodystansowym wyścigu samochodowym Gulf 12 Hours.  

NAS Analytics TAG

"Motocyklowa" załoga wystartowała w Ferrari 488 GT3 szwajcarskiego zespołu Kessel, pomalowanego w tradycyjne barwy Rossiego i oznaczonego jego numerem 46. Wynik rywalizacji był więcej niż satysfakcjonujący - Valentino, Luca i Uccio wygrali w swojej klasie Pro Am, a w klasyfikacji generalnej zajęli trzecie miejsce. Po wyścigu Rossi powiedział:

Świetny wynik, ponieważ zwycięstwo w naszej klasie pokazało, jak jesteśmy silni. A trzecie miejsce w generalce to wielka satysfakcja. Bawiliśmy się jak bestie!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr