tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Twoje zdjęcie w kalendarzu Ścigacz.pl!
NAS Analytics TAG

Twoje zdjęcie w kalendarzu Ścigacz.pl!

Autor: Dawid Stolicki 2013.09.16, 07:43 Drukuj

Koniec roku zbliża się nieubłaganie, a wraz z nim pojawiają się pomysły na sposób w jaki moglibyśmy rozpocząć nowy sezon. Z tej okazji, po raz kolejny zamierzamy stworzyć motocyklowy kalendarz i po raz kolejny chcemy to zrobić z Wami. Jeżeli chcecie przyłączyć się do naszego projektu i zobaczyć swoje zdjęcie w kalendarzu Ścigacz.pl chwytajcie za aparat lub przekopcie od podstaw swój dysk twardy w poszukiwaniu wyjątkowych fotografii. Poprzednim razem Wasze zaangażowanie pozytywnie nas zaskoczyło. Liczymy, że podobnie będzie i tym razem!

Co należy zrobić?

Aby wziąć udział w projekcie należy od 16. września do 6. października bieżącego roku należy nadesłać do nas swoje zdjęcia na adres kalendarz(at)scigacz.pl. Po tym terminie, wszystkie dostarczone przez Was fotografie zostaną zamieszczone na naszym fanpage'u na facebook'u. Na tym etapie o wyborze 30. najlepszych zdjęć zadecydujecie Wy. W finałowej rozgrywce znajdą się zdjęcia, które do dnia 23 października uzyskają największą liczbę udostępnień. Spośród czołowej trzydziestki, nasza redakcyjna komisja wyłoni zwycięskie zdjęcie, które znajdzie miejsce w kalendarzu Ścigacz.pl! Lista wybranych zdjęć oraz ich autorów zostanie opublikowana w formie newsa na naszym portalu.

Rodzaj i jakość zdjęć

Z uwagi na wysokoformatowy wydruk, dostarczone fotografie powinny być przede wszystkim wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo każde z nich musi być odpowiednio podpisane – kto lub co znajduje się na zdjęciu, gdzie i kiedy zostało wykonane, a także kto jest jego autorem. Abyśmy mogli wykorzystać zdjęcie, nie może być naniesiony na nie żaden branding, datownik, ani inne oznaczenia. Nie musimy chyba przypominać, że warunkiem bezwzględnym jest posiadanie praw autorskich do przesyłanych fotografii oraz wykorzystania wizerunku osoby, która się na nich znajduje. Dla pewności dodamy, że muszą być one również związane z tematyką motocyklową. To w jaki sposób nam ją zaprezentujecie, zależy tylko i wyłącznie od Waszej kreatywności!

Na autorów zwycięskich zdjęć czekają zestawy upominkowe Ścigacz.pl.

Udział w zabawie oznacza akceptację regulaminu, z którym należy się zapoznać.

Zobaczcie również jak wyglądały kalendarze Ścigacz.pl w latach ubiegłych.

NAS Analytics TAG

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę