tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Tiger 1200 GT Explorer i Ivan Cervantes z rekordem Guinnessa. Z Londynu do Piramidy Cheopsa w 24 godziny
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Tiger 1200 GT Explorer i Ivan Cervantes z rekordem Guinnessa. Z Londynu do Piramidy Cheopsa w 24 godziny

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.06.12, 10:25 Drukuj

Ivan Cervantes ustanowił nowy rekord najdłuższego dystansu przejechanego motocyklem w ciągu 24 godzin. Na pokładzie motocykla Triumph Tiger 1200 GT Explorer przejechał ponad 4000 km. To odległość podróży z Londynu do Piramidy Cheopsa.

Ivan Cervantes zasiadł za sterami motocykla Triumph Tiger 1200 GT Explorer i przejechał 4012 km w ciągu 24 godzin. Poprzedni rekord wynosił 3406 km. Próba ustanowienia nowego rekordu miała być wyzwaniem nie tylko dla śmiałka, ale również dla motocykla. Cervantes otrzymał motocykl losowo wybrany spośród tych, które zjechały z taśmy produkcyjnej. Maszyna nie przeszła żadnych modyfikacji mogących ułatwić mu zadanie.

NAS Analytics TAG

Pięciokrotny mistrz świata enduro pobił rekord na torze Nardò Technical Center we Włoszech. Jego nitka ma długość 12,649 km i Cervantes przez cały czas jechał z maksymalną możliwą prędkością. Oczywiście robił przerwy na tankowanie, jedzenie i picie. Cervantes zjeżdżał na "pit stop" co około 17 okrążeń i miał nawet przerwy na drzemki. W poniższym filmie możecie zobaczyć, jak wyglądało wyzwanie Cervantesa i dowiedzieć się więcej o jego organizacji.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę