tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Bonneville Bobber wypatrzony na testach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Bonneville Bobber wypatrzony na testach

Autor: Lovtza 2016.02.26, 11:19 1 Drukuj

Triumph konsekwentnie odświeża i modernizuje swoją gamę klasyków. Nowa linia Bonneville jest tego znakomitą ilustracją, a wszystko wskazuje na to, że ta rodzina powiększy się wkrótce o nowy małego cruisera.

Skąd te przypuszczania? Otóż wszystko jest wynikiem zdjęć opublikowanych przez magazyn Motorcyclist. Co na nich widać? Ano widać maszynę  stylu "bobber" z wahaczem podobnym do rozwiązania o nazwie softail stosowanego przez H-D. Motocykl wygląda na praktycznie ukończony i kompletny. Zagadką pozostaje zastosowany napęd, w tym jego pojemność. Brytyjczycy mogli tutaj wrzucić zarówno 900cc, jak i 1200cc. Maszyna ze zdjęcia może zastąpić starego, chłodzonego powietrzem Speedmastera o pojemności 865cc.

NAS Analytics TAG

W Polsce na chwilę obecną dywagacja o motocyklach Triumpha pozostaje czysto akademicką, bo od 1 stycznia tego roku Triumph nie ma w naszym kraju swojego oficjalnego przedstawiciela. Dotychczas była nim firma Intercars, ale drogi obu firm rozeszły się pod koniec ubiegłego roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr